0

קוביה מסתובבת עם תמונות

מתנה ייחודית של קוביית תמונות מסתובבת

 
הדפסת תמונות על בלוק עץ הינה מתנה מוכרת ואהובה, הכוללת תמונות אישיות שמוצגות בצורה מכובדת ומרשימה. אבל אם אתם רוצים לשדרג מתנה אישית כזו, באתר של חברת הסוד מציעים לכם מתנה אישית וייחודית בדמות קוביית תמונות מסתובבת, המוצעת כקוביית קרוסלה או כקוביית האהבה.
 
 קוביות תמונות מסתובבות 
 אצלנו תוכלו ליהנות ממוצר ייחודי של קוביית תמונות מסתובבת עם תמונות אישיות שלכם. אם אתם מחפשים מתנה עם תמונה תוכלו לבחור בין קוביית האהבה, או בשמה החדש- CUBY לבין קרוסלת התמונות שלנו. 

  • קוביית קרוסלה – קוביית תמונות מעוצבת שתסובב לכולם את הראש! הקרוסלה מבוססת על מגש עץ דקורטיבי בגוונים של שחור, לבן או אפור, עליו מונחת קובייה מעץ המסתובבת במגע יד, כשעל כל צלע שלה יש תמונה אחרת. כך מתקבלת מזכרת תמונות ייחודית ומרשימה שניתן גם לשלב בה הדפסה של עד שמונה מילים. כמו כן ניתן להזמין מגש שיש עליו שתיים או שלוש קוביות מסתובבות. לצד הקרוסלה ניתן להוסיף תוספת אשר יכולה להפוך את הקרוסלה למתנה המושלמת – רמקול, כוסות שמפנייה עם כיתוב ובלו נאן, מעמד הדלקת נרות, מעמדים למשרד, בקבוקי אלכוהול ועוד.
  • קוביית אהבה- קובייה מעץ אלון מלא עם הדפסות של תמונות, שניתן לפתוח אותה לשמונה מצבים על מנת להציג תמונות שונות. כמו כן ניתן לבחור בקובייה עם חמש עשרה תמונות, ארבע קטנות ואחת עשרה גדולות, או בקובייה עם עשרים תמונות, שבע גדולות ושתיים עשרה קטנות, שניתן גם להוסיף לה הקדשה אישית. בנוסף תוכלו להזמין קובייה זו במידת מיני עד 9 תמונות או כקוביית מגה היכולה להגיע עד 50 תמונות.

 
להזמנת קוביית תמונות מסתובבת מיוחדת ומרגשת, ישירות דרך האתר של הסוד לחצו כאן.

x

#{title}

#{text}

#{price}